Lata 80-te

W dniach 7-8 czerwca 1981 roku - Wizytacja Arcypasterska ks. bpa Stanisława Napierały:

Parafia Słupia   Parafia Słupia

Parafia Słupia  Parafia Słupia  Parafia Słupia

W niedzielę 18 września 1983 roku, przy kościele w Jeziorkach odbyła się uroczystość poświęcenia: Krzyża Chrystusowego, ołtarza kamiennego oraz kamienia upamiętniającego walkę w obronie Ojczyzny, męczeństwo i śmierć Synów Narodu Polskiego oraz zamęczonych w obozie w Żabikowie. Dzieło to było zainicjowane przez parafianina Kazimierza Gawrona. Prace murarskie wykonał Albin Dominiak, ślusarskie Kazimierz Gawron, a tablicę wygrawerował Witold Garstkiewicz. Poświęcenia dokonał ks. Stanisław Hartlieb z Konarzewa.

Parafia Słupia   Parafia Słupia

Parafia Słupia  Parafia Słupia