Dodano: 2022-07-16, Pomoc dla Lilki

W przyszłą niedzielę będzie możliwość wsparcia zbiórki na małą Lilkę, która urodziła się z wrodzonymi wadami serca. Po Mszach św. będzie można nabyć ciasta z własnego wypieku. Dochód będzie przeznaczony na operację, która będzie w klinice w Genewie i ma kosztować 1,5 mln. zł.

Drodzy Parafianie!

Jesteśmy rodzicami Liliany, która urodziła się z poważną wadą serca. Dowiedzieliśmy się o tym w trzeciej dobie jej życia. Ta wiadomość to był cios w samo serce. Obawy i strach co będzie dalej z naszym dzieckiem. Ona jednak się nie poddawała. Od samego początku pokazała nam jak jest silna. Do tej pory przeszła już trzy operacje na otwartym sercu. Niestety czeka ją kolejna. W Polsce lekarze nie dają szans na powodzenie następnej operacji. Szukaliśmy pomocy w zagranicznych klinikach. Pomocną dłoń wyciągnęła do nas klinika z Genewy. Dostaliśmy kwalifikacje i wycenę. Koszt operacji to kolejna wiadomość która zwaliła nas z nóg. Musimy uzbierać ponad 1.5 miliona. Na tyle wyceniono życie naszego dziecka.

Jednak my wierzymy, że uda nam się zebrać tą kwotę. Okazało się że mamy wokół siebie armie wspaniałych ludzi, którzy nam pomagają. Nigdy w to nie wątpiliśmy. Tak jak w to, że ta operacja pozwoli Lilce na lepsze życie. Ona ma w sobie tak wielką wolę życia. Uwielbia się śmiać, biegać… po prostu żyć. A my z pomocą dobrych Aniołów, którzy nas otaczają zrobimy wszystko żeby tak było. Było dobrze… Mamy otwartą zbiórkę w Ministerstwie i w Fundacji Siepomaga (https://www.siepomaga.pl/serduszko-lili. Razem z naszymi wolontariuszami organizujemy festyny, kiermasze i plenery. Bardzo prosimy Państwa o wsparcie zbiórki Liliany. Za wszelką pomoc serdeczne Bóg zapłać.

Karolina Andrzej Nowakowie – Rodzice Lilki

Parafia Boleslawów