2020-04-13, List Rektora KUL

2020-04-04, Wielkanoc w domu

W tym roku nie będziemy mogli uczestniczyć w liturgii w kościele. Dla wielu to bardzo trudne doświadczenie. Ale to nie znaczy, że Jezus nie zmartwychwstanie. To nie znaczy, że nie będzie świąt...

2020-04-01, Modlitwa o ustanie epidemii

W tym trudnym czasie w sposób szczególny chcemy się modlić o ustanie epidemii. Nie możemy przyjść do kościoła i dlatego Jezus przyjedzie do nas. W piątek (03.04.) o godz. 19.00 zapraszam do łączności na mszy św., po niej koronka do Miłosierdzia Bożego i Jezus w Najświętszym Sakramencie wyruszy ulicami naszej parafii (Słupia – przez ul. Słoneczną – Sapowice – Jeziorki – Piekary – drogą polną – Zemsko – Bielawy – Januszewice - Słupia) – o miejscu przejazdu w danej chwili będziemy informować na Facebooku. Od godz. 19.00 zapalmy świece w oknach. Absolutnie nie wolno wychodzić poza posesję! Najlepiej oczekiwać przy oknie.

2020-03-30, Transmisja online

Jest już dostępna transmisja online z kościoła parafialnego.

2020-03-27, Do zastanowienia...

2020-03-26, Jak się przygotować do mszy przez telewizję lub internet?

Jak się przygotować do mszy przez telewizję lub internet? Oto kilka wskazówek.
Zobacz także modlitwę zaproszenia Jezusa w komunii duchowej.

1 « [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] » 58